Již brzy otevřeme: První samoobslužné studio solné terapie v Praze

Již brzy otevřeme: První samoobslužné studio solné terapie v Praze

Již brzy otevřeme: První samoobslužné studio solné terapie v Praze 1200 800 INHALEUM

Máme pro vás skvělou novinku! Již za chvíli otevřeme úplně nové bezobslužné studio solné terapie v pražských Stodůlkách. Toto příjemné relaxační místo nabídne rychlou a účinnou alternativu k tradičním solným jeskyním i pobytu u moře a bude dostupné pro všechny věkové kategorie, včetně dětí.

Solná terapie, aneb zdraví v každém nádechu

Zdraví není pouze o jednorázových opatřeních, ale o pravidelné péči o tělo, kterou můžeme podporovat každým nádechem. Každý takový nádech může pozitivně ovlivnit naše zdraví, pohodu a celkovou kvalitu života.

Solná terapie, známá také jako haloterapie, představuje 100% přírodní metodu pro zmírnění příznaků respiračních a kožních onemocnění, posílení imunitního systému a snížení stresu. Může být skvělým doplňkem konvenční medicíny i součástí preventivních opatření pro udržení dobrého zdraví.

Co dělá naše studio jedinečným?

Rozhodli jsme se jít proti proudu a nabídnout vám haloterapii v privátní solné kabině vybavené halogenerátorem od předního poskytovatele vybavení pro solnou terapii na světě.

Terapie v naší kabině trvá pouhých 20 minut, což vám přinese nejen úsporu času, ale také větší flexibilitu. V porovnání se solnou jeskyní tak dosáhnete stejných nebo dokonce lepších výsledků o 100 % rychleji.

A to není vše! Terapii si budete moct rezervovat online v našem přehledném rezervačním systému. Díky unikátnímu PIN kódu se jednoduše dostanete dovnitř, kde se nepotkáte s obsluhou ani dalšími zákazníky. To zaručuje, že po celou dobu terapie bude studio vyhrazeno jen pro vás a vaše nejbližší a nabídne vám absolutní soukromí, pohodlí a klid.

Studio bude otevřené denně od 7 do 22,00 hod. a v rámci jednoho vstupu nabídne prostor čtyřem osobám, ideálně ve složení dva dospělí a dvě děti do 6 let.

Upozornění: Děti do 15 let se mohou pohybovat v prostorách studia pouze v doprovodu rodiče či odpovědné dospělé osoby.

Proč INHALEUM?

Název naší obchodní značky jsme pečlivě vybírali, a věříme, že si ho oblíbíte, neboť věrně odráží podstatu našeho studia a reflektuje naši touhu umožnit lidem zlepšit své zdraví a kvalitu života prostřednictvím inhalace suchého solného aerosolu. Slovo „Inhale“ v názvu evokuje samotný proces nádechu a dýchání, což je základním prvkem inhalce. Přidání přípony „-eum“ zase vytváří dojem prostoru, kde tato inhalace probíhá.

Slovo závěrem

Věříme, že náš moderní přístup k solné terapie vám nabídne prostor, kde si dopřejete relaxaci a péči o své zdraví ve svém vlastním tempu. Těšíme se na vás a na společnou cestu k lepšímu zdraví a kvalitnějšímu životu.

Sledujte naše stránky a sociální sítě!

Nenechte si uniknout žádné informace o otevření studia solné terapie INHALEUM a akčních nabídkách.

INHALEUM

Samoobslužné studio solné terapie:
Rychlá a účinná alternativa solné jeskyně i pobytu u moře.

Kde nás najdete

Vlachova 1507/16 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika

Po–ne: 7:00–22:00 hod.

Novinky e-mailem

    DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Informace prezentované na našich webových stránkách, sociálních médiích a v jakýchkoli tištěných publikacích mají pouze informativní charakter a nemohou v žádném případe nahradit komunikaci s lékařem či jiným zdravotnickým pracovníkem, předepsanou léčbu nebo užívání léku. Číst dál