Měníme dobu bezplatného storna rezervací na 6 hodin

Měníme dobu bezplatného storna rezervací na 6 hodin

Měníme dobu bezplatného storna rezervací na 6 hodin 1200 800 INHALEUM

Už vás někdy zaskočila neočekávaná událost a chtěli jste zrušit rezervaci v našem studiu na poslední chvíli? Nově jsme zavedli flexibilnější politiku stornování rezervací. Od 19. června 2024 můžete rezervaci bezplatně zrušit až 6 hodin před jejím začátkem (oproti původním 24 hodinám).

Co to pro vás znamená?

Zrušení rezervace v INHALEU je teď jednodušší a flexibilnější než kdy dřív! Nyní máte o 18 hodin více času na to, abyste svou rezervaci včas zrušili. Už se nemusíte obávat, že byste rezervaci nestihli včas stornovat a ztratili tak peníze.

Jak mohu rezervaci zrušit?

Zrušení rezervace můžete provést přes odkaz v e-mailu s potvrzením rezervace, prostřednictvím svého účtu v našem rezervačním systému nebo telefonicky na čísle +420 608 420 371.

Vrátíte mi peníze z uhrazené rezervace?

MÁM ZÁKAZNICKÝ ÚČET

V případě včasného zrušení rezervace automaticky obdržíte kredit v hodnotě stornované rezervace do náhrad. Ten můžete poté kdykoli využít k úhradě vaší budoucí rezervace.

NEMÁM ZÁZKAZNICKÝ ÚČET

V takovém případě vás budeme po včasném zrušení rezervace kontaktovat a společně najdeme nejlepší řešení, jak vaši náhradu využít (např. vystavení slevového kódu, vytvoření zákaznického účtu s náhradou atd.).

Věříme, že tato změna vám přinese ještě větší komfort a flexibilitu při plánování vaší návštěvy.

INHALEUM

Samoobslužné studio solné terapie:
Rychlá a účinná alternativa solné jeskyně i pobytu u moře.

Kde nás najdete

Vlachova 1507/16 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika

Po–ne: 7:00–22:00 hod.

Novinky e-mailem

    DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Informace prezentované na našich webových stránkách, sociálních médiích a v jakýchkoli tištěných publikacích mají pouze informativní charakter a nemohou v žádném případe nahradit komunikaci s lékařem či jiným zdravotnickým pracovníkem, předepsanou léčbu nebo užívání léku. Číst dál