První vstup zdarma pro nové klienty

První vstup zdarma pro nové klienty

První vstup zdarma pro nové klienty 1200 800 INHALEUM

Chcete si vyzkoušet solnou terapii v našem studiu a zažít blahodárné účinky? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Zavedli jsme exkluzivní akci pro všechny nové zákazníky: první vstup zdarma.

V čem spočívá tato akce?

Noví klienti mohou získat jeden vstup do našeho studia typu STANDARD v délce 45 minut zcela zdarma. V průběhu návštěvy si prohlédnete naše prostory a vyzkoušíte si solnou terapii. Získáte tak dokonalý přehled o tom, co vám naše studio může nabídnout, a sami se přesvědčíte o kvalitě solné terapie.

Jak získat první vstup zdarma?

Je to velice jednoduché! Stačí vyplnit formulář na našich webových stránkách a souhlasit s odběrem našich novinek. My vám na oplátku pošleme promo kód opravňující ke vstupu zdarma.

Jak si rezervovat vstup zdarma?

Jakmile od nás získáte promo kód, stačí návštívit náš rezervační system, kde si z nabídky služeb vyberete vstup STANDARD a termín návštěvy. Poté si jako způsob platby zvolte „Mám voucher” a zadáte promo kód. Potvrzení rezervace s informacemi k návštěvě obdržíte e-mailem.

Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost! Objevte kouzlo INHALEA a udělejte první krok k vašemu zdravějšímu a spokojenějšímu životu. Chci vstup zdarma >>

INHALEUM

Samoobslužné studio solné terapie:
Rychlá a účinná alternativa solné jeskyně i pobytu u moře.

Kde nás najdete

Vlachova 1507/16 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika

Po–ne: 7:00–22:00 hod.

Novinky e-mailem

    DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Informace prezentované na našich webových stránkách, sociálních médiích a v jakýchkoli tištěných publikacích mají pouze informativní charakter a nemohou v žádném případe nahradit komunikaci s lékařem či jiným zdravotnickým pracovníkem, předepsanou léčbu nebo užívání léku. Číst dál