Vstup zdarma

Stále váháte, zda se pustit do solné terapie? Nyní máte jedinečnou šanci vyzkoušet si ji zcela zdarma! Stačí vyplnit náš krátký formulář a souhlasit s odběrem novinek. Do 24 hodin vám zašleme promo kód, který vám umožní bezplatnou rezervaci solné terapie v našem rezervačním systému. Všem novým zákazníkům nabízíme zcela zdarma:

Jeden vstup STANDARD v délce 45 minut

Možnost vyzkoušet si solnou terapii na vlastní kůži

Možnost prohlédnout si naše studio a zjistit, jak to u nás funguje

Po odeslání vyplněného formuláře si, prosím, nezapomeňte zkontrolovat e-mailovou schránku a potvrdit odběr novinek kliknutím na příslušný odkaz!

  Jméno *

  Příjmení *

  E-mail *

  Telefonní číslo *

  Akce “První vstup zdarma” platí pouze pro nové zákazníky starší 15 let, kteří studio INHALEUM ještě nikdy nenavštívili. Tato akční nabídka platí od 24. 6. 2024 do odvolání.

  Každý zákazník má nárok pouze na 1 jednorázový vstup STANDARD zdarma.

  Pro získání promo kódu na první vstup zdarma je nutné vyplnit formulář s žádostí o vstup zdarma a souhlasit s odběrem novinek. Po odeslání vyplněného formuláře je nutné odběr novinek potvrdit kliknutím na příslušný odkaz v potvrzovacím e-mailu, který obdržíte na vaši e-mailovou adresu.

  Vaše žádost bude posouzena do 24 hodin od jejího obdržení.

  V případě splnění podmínek vám bude poté na e-mailovou adresu uvedenou v žádosti obratem zaslán promo kód na 100% slevu na vstup STANDARD.

  Platnost promo kódu pro vstup zdarma je 7 kalendářních dní ode dne jeho obdržení a je nutné jej uplatnit jednorázově v rámci jedné rezervace solné terapie v rezervačním systému studia INHALEUM. Po uplynutí této lhůty promo kód ztrácí platnost.

  Rezervace musí být provedena nejpozději v poslední den platnosti promo kódu. Samotný termín absolvování solné terapie však může být až v době po uplynutí platnosti promo kódu.

  Za účelem ověření platnosti promo kódu je při rezervaci potřebné uvést jedinečný kód promo kódu.

  Získaný promo kód nelze vyměnit za hotovost či kombinovat s jinými slevami.

  Vyhrazujeme si právo dle našeho uvážení odepřít promo kód pro vstup zdarma zájemcům, kteří nesplňují podmínky akce, nebo se dopustili opakovaného porušení provozního řádu a obchodních podmínek. Dále si vyhrazujeme právo podle našeho uvážení udělit vstup zdarma zájemcům, kteří splňují podmínky akce pouze částečně.

  INHALEUM

  Samoobslužné studio solné terapie:
  Rychlá a účinná alternativa solné jeskyně i pobytu u moře.

  Kde nás najdete

  Vlachova 1507/16 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika

  Po–ne: 7:00–22:00 hod.

  Novinky e-mailem

   DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Informace prezentované na našich webových stránkách, sociálních médiích a v jakýchkoli tištěných publikacích mají pouze informativní charakter a nemohou v žádném případe nahradit komunikaci s lékařem či jiným zdravotnickým pracovníkem, předepsanou léčbu nebo užívání léku. Číst dál