Dárkové poukazy

Hledáte dárek, který potěší a zároveň pomůže? Poukaz na solnou terapii je ideálním dárkem pro každého, kdo chce podpořit své zdraví a duševní pohodu. Je to také skvělý způsob, jak ukázat, že vám na někom záleží.

Dárkový poukaz na vstup EXPRESS
260 Kč
Dárkový poukaz na vstup STANDARD
350 Kč
Dárkový poukaz na vstup COMFORT
440 Kč
Dárkový poukaz na vstup RELAX
600 Kč

Dárkové poukazy si můžete zakoupit také prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů, které dostáváte od svého zaměstnavatele. Podívejte se, které benefitní programy u nás uplatníte >>
  Dárkový poukaz na *  Na jeden dárkový poukaz lze uplatnit pouze jeden typ vstupu (EXPRESS, STANDARD, COMFORT nebo RELAX) do studia solné terapie INHALEUM. Pro více vstupů je nutné zakoupit více dárkových poukazů.

  Po objednání dárkového poukazu prostřednictvím objednávkového formuláře vám bude vystavena zálohová faktura a po připsání fakturované částky na náš účet vám pošleme poukaz ve formátu PDF na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

  Platnost každého poukazu je 6 měsíců od data vystavení a je nutné jej uplatnit jednorázově v rámci jedné rezervace solné terapie v rezervačním systému studia INHALEUM na www.inhaleum.cz. Po uplynutí této lhůty dárkový poukaz ztrácí platnost.

  Rezervace musí být provedena nejpozději v poslední den platnosti poukazu. Samotný termín absolvování solné terapie však může být až v době po uplynutí platnosti poukazu.

  Za účelem ověření platnosti poukazu je při rezervaci potřebné uvést jedinečný kód dárkového poukazu.

  Zakoupený dárkový poukaz nelze vyměnit za hotovost či kombinovat s jinými slevami.

  INHALEUM

  Samoobslužné studio solné terapie:
  Rychlá a účinná alternativa solné jeskyně i pobytu u moře.

  Kde nás najdete

  Vlachova 1507/16 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika

  Po–ne: 7:00–22:00 hod.

  Novinky e-mailem

   DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Informace prezentované na našich webových stránkách, sociálních médiích a v jakýchkoli tištěných publikacích mají pouze informativní charakter a nemohou v žádném případe nahradit komunikaci s lékařem či jiným zdravotnickým pracovníkem, předepsanou léčbu nebo užívání léku. Číst dál