Permanentky

Chcete chodit na solnou terapii pravidelně? Vyberte si z naší nabídky permanentek, které vám umožní navštěvovat naše studio za výhodnější ceny.

Typ
vstupu
Permanentka na 5 vstupů (10% sleva, platnost 6 měsíců)
Permanentka na 10 vstupů (20% sleva, platnost 1 rok)
Vstup EXPRESS (30 min.)
1 070 Kč
2 080 Kč
Vstup STANDARD (45 min.)
1 575 Kč
2 800 Kč
Vstup COMFORT (60 min.)
1 980 Kč
3 520 Kč
Vstup RELAX (90 min.)
2 700 Kč
4 800 Kč

Permanentky si můžete zakoupit také prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů, které dostáváte od svého zaměstnavatele. Podívejte se, které benefitní programy u nás uplatníte >>




  Máte již vytvořený zákaznický účet? *

  Typ permanentky *


  Permanentky mohou využívat pouze zákazníci, kteří mají vytvořený zákaznický účet v našem rezervačním systému. Pokud účet ještě nemáte, můžete si ho kdykoliv zdarma založit, nebo vám jej rádi na vyžádání zřídíme při zakládání permanentky.

  Po objednání permanentky prostřednictvím objednávkového formuláře vám bude vystavena zálohová faktura a po připsání fakturované částky na náš účet přiřadíme zvolenou permanentku k vašemu zákaznickému účtu. Poté ji budete moct využít jako způsob platby při vytváření rezervace v rezervačním systému.

  Za účelem využití permanentky k zaplacení rezervace je nutné být přihlášený v zákaznickém účtu.

  Permanentkou lze uhradit rezervace, které jsou provedeny nejpozději v poslední den platnosti permanentky. Samotný termín absolvování solné terapie však může být až v době po uplynutí platnosti permanentky.

  Permanentky jsou nepřenosné a vázané na majitele zákaznického účtu, ke kterému byla permanentka v našem systému přirazena. To znamená, že vstupy na permanentkách může využívat pouze majitel permanentky.

  Platnost permanentky končí s vyčerpáním počtu vstupů, na které je vystavena, nebo uplynutím stanoveného data platnosti (6 měsíců nebo 1 rok dle počtu zakoupených vstupů). Datum platnosti je zákazníkovi sdělen při nákupu permanentky a je ho možné rovněž dohledat v zákaznickém účtu v sekci „Permanentky“.

  Platnost permanentky je možné prodloužit pouze ve výjimečných případech na základě písemné žádosti zákazníka na e-mail info@inhaleum.cz s odůvodněním a prokázáním vážného důvodu.

  Zakoupenou permanentku nelze vyměnit za hotovost či kombinovat s jinými slevami.

  INHALEUM

  Samoobslužné studio solné terapie:
  Rychlá a účinná alternativa solné jeskyně i pobytu u moře.

  Kde nás najdete

  Vlachova 1507/16 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika

  Po–ne: 7:00–22:00 hod.

  Novinky e-mailem

   DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Informace prezentované na našich webových stránkách, sociálních médiích a v jakýchkoli tištěných publikacích mají pouze informativní charakter a nemohou v žádném případe nahradit komunikaci s lékařem či jiným zdravotnickým pracovníkem, předepsanou léčbu nebo užívání léku. Číst dál