Vstupné

Jeden vstup do studia trvá 30, 45, 60 nebo 90 minut dle zvoleného typu vstupu a zahrnuje nejen samotnou solnou terapii, ale také nezbytné úkony před a po terapii. Je určen pro 4 osoby, ideálně ve složení 2 dospělí a 2 děti do 6 let věku. Upozorňujeme, že vstup dětí ve věku do 15-ti let je povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.

Vstup EXPRESS (30 min.)
260 Kč

Zrychlené vstupné do studia s 20minutovou terapií pro zaneprázdněné zákazníky, kteří již naše studio znají a ví, jak v něm vše probíhá.

Vstup STANDARD (45 min.)
350 Kč

Základní vstupné pro zákazníky, kteří si chtějí vychutnat 20minutovou terapii bez spěchu.

Vstup COMFORT (60 min.)
440 Kč

Vstupné určené pro zákazníky, kteří si chtějí dopřát více cyklů solné terapie v kratším čase než 90 minut.

Vstup RELAX (90 min.)
600 Kč

Prodloužené vstupné s více cykly solné terapie určené pro zákazníky, kteří si přejí strávit v našem studiu více času, například kvůli hře dětí nebo delšímu odpočinku.

Vstup do studia si můžete zakoupit také prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů, které dostáváte od svého zaměstnavatele. Podívejte se, které benefitní programy u nás uplatníte >>

Solná terapie v našem studiu je tou správnou volbou pro ty, kteří hledají relaxaci a podporu svého zdraví. Přesvědčte se o blahodárných účincích solné terapie v jedinečné atmosféře naší solné kabiny! Rezervujte si termín návštěvy ještě dnes.

Máte obavy z platby kartou na internetu či z bezobslužné technologie? Žádný strach! Ozvěte se nám a společně najdeme řešení, které vám bude vyhovovat.

Vstup do studia solné terapie je možný pouze na základě předchozí zaplacené rezervace provedené prostřednictvím rezervačního systému studia INHALEUM.

Jeden vstup do studia solné terapie představuje časový blok o délce 30, 45, 60 nebo 90 minut jehož součástí je nejen samotná solná terapie, ale také nezbytné úkony před a po terapii.

Každý vstup do studia solné terapie lze využít pro 4 osoby, ideálně ve složení 2 dospělé osoby (včetně dětí od 7 let věku) a 2 děti do 6 let věku. Jiné věkové složení účastníků není vysloveně zakázáno, nicméně v zájmu zachování pohodlí jej doporučujeme ještě před rezervací individuálně konzultovat s provozovatelem studia.

Cena zvoleného typu vstupu je jednotná bez ohledu na počet osob.

Děti ve věku do 15 let mohou vstupovat do studia pouze v doprovodu rodičů nebo jiné dospělé osoby.

Zaplacenou rezervaci lze zrušit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. V takovém případě obdržíte kredit do náhrad v zákaznickém účtu, který můžete využít k úhradě budoucí rezervace. Pokud nemáte vytvořený zákaznický účet, budeme vás kontaktovat ohledně možných způsobů využití této náhrady.

V případě zrušení rezervace méně než 24 hodin před jejím počátkem nevzniká právo na vrácení již uhrazené ceny rezervace.

INHALEUM

Samoobslužné studio solné terapie:
Rychlá a účinná alternativa solné jeskyně i pobytu u moře.

Kde nás najdete

Vlachova 1507/16 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika

Po–ne: 7:00–22:00 hod.

Novinky e-mailem

    DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Informace prezentované na našich webových stránkách, sociálních médiích a v jakýchkoli tištěných publikacích mají pouze informativní charakter a nemohou v žádném případe nahradit komunikaci s lékařem či jiným zdravotnickým pracovníkem, předepsanou léčbu nebo užívání léku. Číst dál