INHALEUM podporuje Beachklub Pankrác

INHALEUM podporuje Beachklub Pankrác

INHALEUM podporuje Beachklub Pankrác 1200 800 INHALEUM

S radostí oznamujeme, že jsme se stali partnerem Beachklubu Pankrác, oblíbeného sportovního centra pro milovníky beachvolejbalu. Těší nás, že můžeme podpořit skvělou sportovní komunitu a přispět k rozvoji tohoto atraktivního sportu.

Na turnajích pod vedením Míry Nekoly, ať už pro ženy, muže, nebo mixové dvojice, nově najdete mezi cenami dárkové poukazy na solnou terapii v INHALEU. Přijďte si zahrát a užijte si skvělou atmosféru Beachklubu Pankrác. A po náročném turnaji nezapomeňte na zasloužený odpočinek a regeneraci v našem studiu.

Proč si dopřát po sportovním výkonu solnou terapii?

Urychluje regeneraci svalů: Solná terapie pomáhá svalům regenerovat po fyzické aktivitě a připravuje je na další tréninkovou zátěž.

Podporuje relaxaci: Solná terapie navozuje stav relaxace, čímž zvyšuje celkovou hladinu energie a podporuje rychlejší zotavení z fyzického vyčerpání.

Čistí dýchací systém: Haloterapie má blahodárné účinky na dýchací systém. Čistí ho od bakterií, virů a alergenů a pomáhá uvolňovat přebytečný hlen.

Zlepšuje dýchání: Uvolňuje dýchací cesty, zlepšuje kapacitu plic a umožňuje tak intenzivnější a delší trénink.

Zvyšuje sportovní výkonnost: Dostatek kyslíku je klíčový pro svaly i vitální orgány. Solná terapie umožňuje jeho rovnoměrnou distribuci, čímž pozitivně ovlivňuje celkovou sportovní výkonnost.

Zajímá vás, jak často navštěvovat solnou terapii, abyste dosáhli maximálního efektu? Přečtěte si náš článek zaměřený na sportovce >>

INHALEUM

Samoobslužné studio solné terapie:
Rychlá a účinná alternativa solné jeskyně i pobytu u moře.

Kde nás najdete

Vlachova 1507/16 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika

Po–ne: 7:00–22:00 hod.

Novinky e-mailem

    DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Informace prezentované na našich webových stránkách, sociálních médiích a v jakýchkoli tištěných publikacích mají pouze informativní charakter a nemohou v žádném případe nahradit komunikaci s lékařem či jiným zdravotnickým pracovníkem, předepsanou léčbu nebo užívání léku. Číst dál