Jak si užít haloterapii v solné kabině na maximum

Jak si užít haloterapii v solné kabině na maximum

Jak si užít haloterapii v solné kabině na maximum 1200 800 INHALEUM

Solná terapie se stává stále oblíbenějším způsobem, jak zmírnit respirační a kožní potíže, posílit imunitu, ulevit od stresu a prožít hlubokou relaxaci. Ať už se chystáte na solnou terapii s dětmi nebo toužíte po klidném čase sami pro sebe, u nás si každý najde to své.

Rodinná zábava v solném království

Haloterapie představuje ideální způsob, jak trávit čas s celou rodinou a zároveň posílit své zdraví. Děti si v solné kabině užijí spoustu zábavy v solném pískovišti, zatímco rodiče si mohou v klidu odpočinout v pohodlných lehátkách a pozorovat své ratolesti.

Máte chuť zapojit se do hry? Není nic jednoduššího! Lehátka snadno složíte a opřete o stěnu, čímž rázem proměníte solnou kabinu v hřiště. Pokud by nestačily hračky v kabině, další najdete v policové skříňce před ní.

Oáza klidu pro dospělé

Pro dospělé, kteří si chtějí dopřát klidný čas bez dětí, doporučujeme posunout lehátka do středu solné kabiny a rozložit je do tzv. stavu beztíže. Tato poloha zajišťuje maximální relaxaci a uvolnění celého těla. Zhluboka dýchejte, vnímejte uklidňující hudbu a dopřejte si zasloužený odpočinek.

Hudbu dle vašeho vkusu si vyberete na tabletu před vstupem do kabiny. Haloterapii si můžete rovněž zpříjemnit i časopisy a knížkami z policové skříňky před solnou kabinou.

Solná terapie je skvělý způsob, jak si odpočinout a zlepšit své zdraví. Dodržujte naše tipy a užijte si ji na maximum!

Relaxační lehátka: Jak na ně?

Víte, jak relaxační křesla sklopit nebo rozložit do tzv. stavu beztíže, abyste mohli v průběhu solné terapie naplno relaxovat? Podívejte se na video návod!

INHALEUM

Samoobslužné studio solné terapie:
Rychlá a účinná alternativa solné jeskyně i pobytu u moře.

Kde nás najdete

Vlachova 1507/16 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika

Po–ne: 7:00–22:00 hod.

Novinky e-mailem

    DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Informace prezentované na našich webových stránkách, sociálních médiích a v jakýchkoli tištěných publikacích mají pouze informativní charakter a nemohou v žádném případe nahradit komunikaci s lékařem či jiným zdravotnickým pracovníkem, předepsanou léčbu nebo užívání léku. Číst dál